Darmowa dostawa od 300,00 zł
Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową

Czepki medyczne męskie, lekarskie, chirurgiczne

( ilość produktów: 7 )

Ochrona wszystkich części ciała podczas zabiegów operacyjnych ma znaczenie zarówno dla bezpieczeństwa pacjentów, jak i pracowników placówek ochrony zdrowia. Elementem dopełniającym zestaw garderoby jest czepek chirurgiczny. W tej kategorii przygotowaliśmy propozycje, które stanowią praktyczne uzupełnienie męskiej garderoby medycznej. Są elastyczne i nie uciskają głowy, a dzięki wiązaniu na troczki doskonale dopasują się do każdego obwodu.

Czepki medyczne – praktyczne i komfortowe

Wiemy, że wygoda podczas wymagających zabiegów chirurgicznych ma znaczenie dla jakości pracy. Specjalista powinien móc skupić się na prowadzonej procedurze i mieć pewność, że stosuje się do zasad higieny. Dlatego warto wybrać czepki medyczne męskie, które zostały wykonane z wytrzymałych i odpornych materiałów, a jednocześnie zapewniają komfort w czasie wykonywania obowiązków.

Zwróć uwagę na modele wyposażone w bawełniane wstawki na czole, pochłaniające wilgoć. Każdy model został starannie zaprojektowany i wykonany, aby wszyscy przedstawiciele zawodów medycznych, korzystający z nakryć głowy, mogli czuć się pewnie podczas zabiegów chirurgicznych. To niezbędne detale uzupełniające ubiór każdego lekarza, pielęgniarza, czy instrumentariusza.

Praktyczne czepki męskie

W tej kategorii naszego sklepu internetowego prezentujemy czepki chirurgiczne męskie w różnych kolorach. Wśród stonowanych i uniwersalnych warto wymienić biały, szary i granatowy. Nie zabrakło propozycji dla miłośników wyrazistych barw: turkusu, burgundu czy fuksji. Dzięki temu uda Ci się stworzyć spójny komplet z pozostałymi elementami zawodowej garderoby, czyli spodniami, bluzą oraz fartuchem.

Wytrzymałe czepki chirurgiczne

Mamy świadomość, że części ubrań barierowych powinny być trwałe, ponieważ każdego dnia są narażone na zanieczyszczenia i uszkodzenia. Dlatego męskie czepki chirurgiczne można regularnie prać i prasować w wysokiej temperaturze. Odzież medyczna nie odbarwia się i nie kurczy, zachowując swoje walory użytkowe i wizualne na długo.

Kolor
pixel