Darmowa dostawa od 300,00 zł
Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową

Odzież medyczna męska, stroje i ubrania lekarskie

( ilość produktów: 46 )

Zapewnienie odpowiedniego wyposażenia osobom pracującym w ochronie zdrowia jest niezbędne, by umożliwić wykonywanie obowiązków związanych z opieką nad pacjentami. Jednym z podstawowych elementów jest właściwe ubranie, w którego skład wchodzą takie części garderoby jak koszulki, spodnie czy fartuchy. Jeżeli interesują Cię propozycje dla mężczyzn należących do personelu lekarskiego i pielęgniarskiego, sprawdź naszą bogatą ofertę. Zobacz stroje, które sprawdzą się najlepiej jako odzież medyczna męska.

Co wyróżnia odzież personelu medycznego?

Pracownicy ochrony zdrowia zatrudnieni w rozmaitych placówkach mogą nosić odzież różniąca się od siebie. Jednak powinna być ona na tyle charakterystyczna, by umożliwiać rozpoznanie personelu od innych osób. Strój medyczny męski jest przeznaczony do noszenia w szpitalach, przychodniach, gabinetach lekarskich i w ratownictwie. Od codziennych ubrań odróżnia go charakterystyczny, zazwyczaj prosty krój. Rzadko jest wyposażony w zapięcia typu zamek błyskawiczny. Zamiast niego zwykle występują wygodne napy. Oferowane przez nas koszulki, spodnie czy bluzy spełniają wszystkie powyższe kryteria. Dzięki nim wyrazisz swój styl, utrzymując jednocześnie profesjonalny wygląd.

Rodzaje odzieży medycznej męskiej

Dostępny w sklepie Colormed szeroki asortyment odzieży, zaprojektowanej z uwzględnieniem potrzeb i wygody osób pracujących w ochronie zdrowie, daje możliwość swobodnego skompletowania stroju, zgodnie z osobistymi preferencjami. Do najczęściej wybieranych ubrań należą:

 • spodnie klasyczne lub bojówki,
 • bluza,
 • czepek,
 • fartuch lekarski,
 • koszulki medyczne męskie.

Duża różnorodność wzorów i fasonów odzieży to klucz do wygodnego i estetycznego stroju, dopasowanego do Twojego gustu. Pozwala także na dostosowanie ubrania do wykonywanej specjalizacji lekarskiej.

Jakie cechy powinny wyróżniać ubrania medyczne dla mężczyzn?

Mężczyźni pracujący w ochronie zdrowia cenią sobie wygodę. Wszystko dlatego, że dyżury często trwają nawet kilkanaście godzin. Ubrania medyczne męskie, lekarskie i pielęgniarskie powinny wyróżniać się następującymi cechami:

 • krój pozostawiający swobodę ruchów – na tyle luźny, by nie utrudniać poruszania się, niezbędnego w trakcie wypełniania obowiązków,
 • ochrona przed zanieczyszczeniami – odzież ma zabezpieczać przed kontaktem skóry z różnego rodzaju zabrudzeniami,
 • schludny i profesjonalny wygląd – części stroju, np. koszulki powinny dobrze leżeć na ciele, nie odznaczać się spod fartucha i wyglądać po prostu estetycznie; buduje to pozytywny wizerunek w oczach pacjentów i przyczynia się do większego zaufania,
 • trwałość – ubrania medyczne męskie ze względów higienicznych są często prane i suszone; odporność na zużycie jest warunkiem ich dłuższej żywotności,
 • łatwe utrzymanie czystości – zanieczyszczona odzież lekarska musi zostać zdezynfekowana,
 • możliwość szybkiego założenia i zdjęcia – niektóre elementy stroju, np. koszulki, w przypadku zabrudzenia można łatwo i szybko zdjąć.

Dzięki tym wszystkim atrybutom naszych produktów możesz skupić się na wykonywaniu powierzonych obowiązków, nie martwiąc się o swoją garderobę.

Jak skompletować strój medyczny?

Kompletny, spełniający swoje funkcje strój medyczny męski składa się z kilku nieodzownych elementów. Podstawą jest wygodna koszulka i spodnie. Są one szyte z oddychającej i niekrępującej ruchów tkaniny. Komfortowy krój pozwala na wiele godzin bez odczucia dyskomfortu. Ubranie lekarskie bardzo często okrywa fartuch. Chroni on spodnią warstwę przed zabrudzeniem. Najczęściej ma praktyczne kieszenie, w których można schować potrzebne drobiazgi. Odzież medyczną męską uzupełnia czepek, który ułatwia zachowanie odpowiednich zasad bezpieczeństwa podczas kontaktu z pacjentami.

Nowy komfort pracy

Jeśli szukasz miejsca, w którym skompletujesz odzież medyczną męską według swoich wymagań, to zapraszamy do skorzystania z oferty sklepu Colormed. Proponowana przez nas kolekcja ubrań lekarskich ma wszystkie, najbardziej poszukiwane cechy. Wszelkie elementy garderoby, od koszulek po czepki, są przemyślane pod względem funkcjonalnym i estetycznym. Zamów u nas strój do pracy i przekonaj się, że mamy dokładnie to, czego potrzebujesz.

Cena
-
Kolekcja
Kolor
Tkanina
pixel